Wykładowcy

dr Robert Tomaszewski – kierownik Zakładu Informatyki

🏠 p. 245R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 robb76@o2.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato


 

dr inż. Jerzy Adamczyk

🏠 p. 245R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 jerzy-adamczyk@wp.pl

plan zajęć 2020 21 lato

 

dr inż. Marta Chodyka

🏠 p. 271R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 m.chodyka@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

prof. dr hab. Vladimir Golovko

🏠 p. 250R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 vladimir.golovko@gmail.com

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

doc. dr inż. Tomasz Grudniewski

🏠 p. 220R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 gisbourne2@gmail.com

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

mgr inż. Maciej Hawryluk

🏠 p. 270R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 m.hawryluk@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

dr inż. Marcin Klimek

🏠 p. 270R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 marcin_kli@interia.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

mgr Magda Konieczna

🏠 p. 270R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 m.konieczna@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

mgr inż. Piotr Lichograj

🏠 p. 231R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 p.lichograj@gmail.com

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

mgr inż. Roman Lichograj

🏠 p. 231R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 roman@lichograj.eu

Pracownik przebywa na zwolnieniu lekarskim.

 

mgr inż. Zofia Lubańska

🏠 p. 250R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 z.lubanska@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

dr hab. inż. Artur Popko, prof. PSW

🏠 p. 250R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 a.popko@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

dr inż. Jakub Smołka

🏠 p. 250R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 j.smolka@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

mgr Krzysztof Sankowski

🏠 p. 270R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 k.sankowski@dydaktyka.pswbp.pl

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

dr Adam Szepeluk

🏠 p. 250R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 a.szepeluk@pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

mgr inż. Piotr Szostak

🏠 p. 238R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 p.szostak@dydaktyka.pswbp.pl

 

 

mgr inż. Piotr Szprychel

🏠 p. 231R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 piotr.szprychel@bpd.mofnet.gov.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

dr hab. Józef Waniurski, prof. PSW

🏠 p. 245R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 j.waniurski@pollub.pl

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

mgr inż. Jarosław Wetoszka

🏠 p. 231R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 jarekwetoszka@gmail.com

plan zajęć 2020 21 lato