Wykładowcy

dr Elżbieta Szczygielska – kierownik Zakładu Budownictwa

🏠 p. 379R, II piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 e.szczygielska@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

mgr inż. Wojciech Andrzejuk

🏠 p. 378R, II piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 w.andrzejuk@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

mgr inż. Wojciech Babiński

🏠 p. 378R, II piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 w.babinski@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

dr hab. inż. Danuta Barnat-Hunek, prof. PSW

🏠 p. 379R, II piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 d.barnat-hunek@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

 

mgr inż. Monika Jarosz-Hadam

🏠 p. 378R, II piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 m.jarosz-hadam@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

dr inż. Joanna Krętowska

🏠 p. 378R, II piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 j.kretowska@dydaktyka.pswbp.pl

 

 

mgr inż. arch. Adam Kwapień

🏠 p. 378R, II piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 a.kwapien@dydaktyka.pswbp.pl

 

 

 

 

dr Andrzej Misiejuk

🏠 p. 378R, II piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 a.misiejuk@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

 

prof. dr hab. Jerzy Nitychoruk

🏠 p. 202R, I piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 jerzy.nitychoruk@dydaktyka.pswbp.pl

Charakterystyka

plan zajęć 2020 21 lato

 

 

dr inż. Andrzej Raczkowski

🏠 p. 378R, II piętro, budynek PSW, ul. Sidorska 95/97

📧 a.raczkowski@dydaktyka.pswbp.pl